stolik w kawiarni

Regulamin sklepu Ragaba.pl

INFORMACJE OGÓLNE:

 1. Sprzedaż odbywa się przez stronę internetową www.ragaba.pl Sprzedający – Mega Sp. Zo.o.; ul. Silesia 9; 59-550 Wojcieszów; NIP 611-25-57-863 wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS 0000 237 958 o kapitale zakładowym 860 000,00 zł, właściciel marki Ragaba, natomiast „Kupującym” określa się osobę składającą zamówienie na stronie www.ragaba.pl, lub poprzez wiadomość e-mail.
 2. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych i objęte standardową gwarancją producenta.
 3. Umowa sprzedaży zawarta jest zgodnie z prawem polskim.
 4. Kupujący zobowiązany jest zapoznać się z regulaminem. Klient dokonując zakupu potwierdza znajomość regulaminu oraz warunków pielęgnacji i użytkowania mebli.
 5. Informacje, zdjęcia, obrazy zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany części oferty, promocji. O wszelkich zmianach Kupujący informowany jest droga mailową lub telefoniczną.
 6. Kupujący ma obowiązek podania prawdziwych danych.

ZAMÓWIENIE I WYSYŁKA

 1. Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
 2. Zamówienie przyjmowane jest poprzez formularz na stronie www.ragaba.pl z podaniem danych Kupującego: imię i nazwisko, dokładny adres dostawy, adres poczty elektronicznej, nr telefonu.
 3. Sprzedawca ma prawo do dodatkowej weryfikacji złożonego zamówienia poprzez kontakt z Kupującym.
 4. Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni, może ulec znacznemu skróceniu – o dokładnym termin dostawy Sprzedający poinformuje po złożeniu zamówienia i przyjęciu do realizacji.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo odstąpienia od transakcji w razie braku możliwości realizacji zamówienia.
 6. Przy odebraniu przesyłki Kupujący zobowiązany jest sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W razie stwierdzenia naruszenia, uszkodzenia opakowania Kupujący powinien odmówić przyjęcia przesyłki, sporządzić protokół szkody w obecności kuriera.

PŁATNOŚCI

 1. Kupujący dokonuje płatności przelewem na nr konta podany przez Sprzedającego:
  Mega sp. Z o.o.
  Ul. Silesia 9; 59-550 Wojcieszów
  Płatności w PLN:
  Raiffeisen Polbank 34 1750 1266 0000 0000 2001 1122 2
  Płatności w EURO:
  Raiffeisen Polbank PL 61 1750 1266 0000 0139 5787 6228
  Kupujący zobowiązany jest do dopełnienia wszelkiej staranności w wyborze właściwego dla waluty przelewu konta.
 2. Do każdej transakcji wystawiany jest rachunek. Jeżeli rachunek wystawiony ma być na firmę należy wcześniej podać wszystkie dane potrzebne do wystawienia rachunku.
 3. Kupujący wyraża zgodę na wystawienie rachunku bez podpisu. 2. Ceny podane na www.ragaba.pl są cenami brutto, w walucie polski złoty (wraz z obowiązującym podatkiem VAT).

REKLAMACJA I ZWROTY

 1. Zgodnie z obowiązującym prawem Kupujący może w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, pod warunkiem że produkt jest kompletny, nie był używany, i nie został zniszczony.
 2. W celu odstąpienia od umowy Kupujący zobowiązany jest wraz z odsyłanym towarem dołączyć stosowne oświadczenie o zwrocie lub wysłać je emailem na konto ragaba@ragaba.pl.
 3. Zwrotowi nie podlegają towary wykonane na indywidualne zamówienie Kupującego.
 4. Zwrot środków pieniężnych nastąpi na Konto z którego zostało opłacone zamówienie.
 5. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z niewłaściwego użytkowania zakupionych towarów.
 6. Sprzedający nie przyjmuje zwrotów odsyłanych za pobraniem.

INFORMACJE KOŃCOWE

 1. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszystkie zamówienia złożone przed datą zmiany regulaminu będą realizowane na podstawie regulaminu obowiązującego w dniu złożenia zamówienia.
 2. Złożenie zamówienia przez Kupującego stanowi akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
 3. Kupujący przyjmuje do wiadomości, iż kolory produktów przedstawione w serwisie mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych produktu. Taka różnica może wynikać z różnic w sposobie wyświetlania kolorów przez monitor i nie stanowi podstawy do reklamacji.
 4. Wszystkie informacje, zdjęcia zawarte na stronie należą do Sprzedającego, są chronione prawem autorskim.