Moebel24 Topshop
Choose your language
and country
niemiecki
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowe kolory w naszej ofercie!

2018-06-06
Nowe kolory w naszej ofercie!


Kolory wpływają na nas w każdym momencie życia. Każdy z nas odbiera je w indywidualny sposób i nie wybieramy ich świadomie.  Co dnia spotykamy się z różnymi barwami, które w mniejszym lub większym stopniu kształtują nasze samopoczucie, nastrój a nawet nastawienie do życia.

Dlatego też chcieliśmy rozbudować naszą gamę kolorów, aby każdy znalazł coś dla siebie.  Wprowadziliśmy 5 nowych kolorów: zielony butelkowy, miętowy, czerwony, niebieski oraz petrol blue, który w tym sezonie jest bardzo modny. Chcielibyśmy pokazać jaki wpływ mogą mieć te odcienie na człowieka.

 


Zielony butelkowy
– zielony to kolor równowagi, nadziei i wolności. Któż nie pamięta czterolistnej koniczyny, która jest symbolem szczęścia. Przebywanie wśród zieleni uspokaja i dodaje sił witalnych.

Drewniana konsola w aranżacji z fotelem


Miętowy
– kojarzy się najbardziej ze świeżością i wiosną.

Nowoczesna konsola w kolorze Neo Mint do salonu i przedpokoju


Czerwony
–  Najczęściej wybierają go osoby bardzo aktywne, twardo stąpające po ziemi, dominujące w towarzystwie.  Kolor ten pomaga w stanie zmęczenia oraz kiedy brak nam wiary w siebie.

Czerwona konsola z nogami jesionowymi


Niebieski
– To kolor o największej ilości odcieni, bo aż 14 tysięcy, dlatego też sprzyja twórczemu i artystycznemu myśleniu.  Rozluźnia napięcie i pomaga odpocząć, zapewniając przy tym poczucie bezpieczeństwa.

Stylowa konsola do salonu w kolorze Purist Blue

Więc jak? Który kolor wybierasz? :)

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 173 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-12
Piękny stolik;) obsługa rewelacja!!! Szybka dostawa. Polecam!
2023-08-26
Zamówienie zrealizowane na czas, dotarło całe chociaż pudełko od kuriera otrzymałem uszkodzone. Kontakt telefoniczny bez zarzutu, kontakt mailowy żaden. Gdybym mógł odjąłbym pół punktu za brak odpowiedzi na pytania wysłane drogą internetową. Poza tym jestem zadowolony z zakupu. Dziękuję za udaną transakcję.
pixel